ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 30.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 23.04.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj71-100 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
2. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
3. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
4. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
5. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
6. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
7. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
8. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Konvehtikissa VH19-018-0408
9. Siguri (VRL-11290) - Brandybuck VH15-027-0245
10. Nikki (VRL-14085) - Antisankari VH18-018-1625
11. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
12. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
13. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
14. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
16. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
17. Iida (VRL-12244) - Rathlackan Císte VH18-069-0013
18. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
20. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
21. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
22. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
23. meea (VRL-09844) - Villahaan Puuteriuni VH19-018-0862
24. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
25. enna (VRL-14704) - Ilmiintyjä VH18-018-2195
26. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
27. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
28. enna (VRL-14704) - Villahaan Mystiikki VH18-018-2232
29. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
30. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
31. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
32. Siguri (VRL-11290) - Aidan Supra VH15-012-0077
33. Veera R. (VRL-10735) - Swango
34. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tammitaiga VH19-018-0080
35. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
36. Veera R. (VRL-10735) - Night Watch
37. Siguri (VRL-11290) - Nerywick Linus VH15-035-0131
38. meea (VRL-09844) - Maldwyn Sprightly Siren VH19-035-0002
39. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
40. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Siguri (VRL-11290) - Tildronda VH20-029-0024
2. Lissu T. (VRL-12701) - Tuulenpesän Julmahuvi
3. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
4. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
5. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
6. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
7. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
8. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
9. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
10. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
11. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
12. narri (VRL-06046) - Karmankauppa
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
14. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
15. Siguri (VRL-11290) - Roanoake Tiznow VH15-029-0035
16. meea (VRL-09844) - Helmiahon Korpikelmi VH19-018-0860
17. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
18. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tulitaiteilija VH19-018-0079
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
20. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
21. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
22. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
23. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
24. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
25. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
26. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
27. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
28. Siguri (VRL-11290) - Ciore du Low VH14-029-0310
29. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
30. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Luutarhatonttu
31. Nikki (VRL-14085) - Stadist VH18-018-1627
32. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
33. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
34. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Villaukko VH19-018-0215
35. Veera R. (VRL-10735) - Night Watch
36. Siguri (VRL-11290) - Hartwig’s Edwina VH17-027-0045
37. Veera R. (VRL-10735) - Swango
38. meea (VRL-09844) - Villahaan Lounatuuli VH20-018-0041
39. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
40. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo