ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 28.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 17.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj101-120 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Kastehelmen Sunny Daze VH20-029-0043
2. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
3. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
4. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
5. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
6. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilahippa VH19-018-0773
7. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
8. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
9. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
10. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
11. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Hukkaruno VH19-018-0764
12. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
13. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
14. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
15. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
17. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
18. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
20. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
21. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
22. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilakuvia VH19-018-0772
23. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
24. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
25. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
26. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
27. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
28. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
29. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
30. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
31. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
32. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
33. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
34. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
35. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
36. Knipse (VRL-14657) - Kilvan Vislausmestari VH19-018-0880
37. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Joulumurhe VH19-018-0768
38. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
39. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
40. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
2. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
3. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
4. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
5. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
6. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
7. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
8. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
9. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
10. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
11. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
12. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
13. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Villielo VH19-018-0767
14. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
15. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
16. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
17. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
18. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
19. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
20. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
21. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
22. Vibaja (VRL-00727) - Cashstrike
23. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
24. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Aurinkotovi VH19-018-0765
25. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
26. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
27. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
28. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
29. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
30. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
31. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
32. Nikki (VRL-14085) - Halavattu VH20-018-0284
33. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
34. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
35. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
36. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
37. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
38. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
39. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
40. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012