ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 30.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 17.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj101-120 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
2. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Joulumurhe VH19-018-0768
3. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
4. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
5. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
6. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
7. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
8. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
9. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Hukkaruno VH19-018-0764
10. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
11. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
12. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
13. Knipse (VRL-14657) - Kilvan Vislausmestari VH19-018-0880
14. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
15. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
16. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
17. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
18. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
19. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilakuvia VH19-018-0772
20. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
21. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
22. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
23. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
24. Knipse (VRL-14657) - Kastehelmen Sunny Daze VH20-029-0043
25. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
26. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
27. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
28. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
29. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
30. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
31. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
32. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
33. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
34. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
35. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilahippa VH19-018-0773
36. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
37. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
38. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
39. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
40. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
2. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
3. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
4. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
5. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
6. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
7. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
8. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
9. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
10. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
11. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
12. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
13. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
14. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
15. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
16. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
17. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Villielo VH19-018-0767
18. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
19. Nikki (VRL-14085) - Halavattu VH20-018-0284
20. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
21. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Aurinkotovi VH19-018-0765
22. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
23. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
24. Vibaja (VRL-00727) - Cashstrike
25. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
26. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
27. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
28. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
29. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
30. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
31. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
32. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
33. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
34. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
35. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
36. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
37. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
38. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
39. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
40. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098