ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 31.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 17.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj101-120 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
2. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Hukkaruno VH19-018-0764
3. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
4. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
5. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilahippa VH19-018-0773
6. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
8. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
9. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
10. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
11. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
12. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilakuvia VH19-018-0772
13. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
14. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
15. Knipse (VRL-14657) - Kilvan Vislausmestari VH19-018-0880
16. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
17. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
18. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
19. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
20. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Joulumurhe VH19-018-0768
21. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
22. Knipse (VRL-14657) - Kastehelmen Sunny Daze VH20-029-0043
23. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
24. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
25. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
26. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
27. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
28. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
29. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
30. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
31. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
32. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
33. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
34. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
35. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
36. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
37. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
38. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
39. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
40. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
2. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Aurinkotovi VH19-018-0765
3. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
4. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
5. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
6. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
7. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
8. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
9. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
10. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
11. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
12. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
13. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
14. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
15. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
16. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
17. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
18. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
19. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
20. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
21. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
22. Nikki (VRL-14085) - Halavattu VH20-018-0284
23. Vibaja (VRL-00727) - Cashstrike
24. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
25. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
26. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
27. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
28. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
29. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
30. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
31. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
32. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
33. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
34. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
35. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
36. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
37. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Villielo VH19-018-0767
38. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
39. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
40. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030