ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 01.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 17.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj101-120 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
2. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
3. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
4. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
5. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
6. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
7. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
8. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
9. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
10. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
11. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
12. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Joulumurhe VH19-018-0768
13. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
14. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
16. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
17. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
18. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
19. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
20. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilahippa VH19-018-0773
21. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
22. Knipse (VRL-14657) - Kilvan Vislausmestari VH19-018-0880
23. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
24. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
25. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
26. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
27. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
28. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
29. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
30. Knipse (VRL-14657) - Kastehelmen Sunny Daze VH20-029-0043
31. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
32. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
33. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilakuvia VH19-018-0772
34. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
35. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
36. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
37. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Hukkaruno VH19-018-0764
38. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
39. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
40. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
2. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
3. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
4. Nikki (VRL-14085) - Halavattu VH20-018-0284
5. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
6. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
7. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
8. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
9. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
10. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
11. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
12. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
13. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
14. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
15. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
16. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
17. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
18. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
19. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
20. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
21. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
22. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
23. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Villielo VH19-018-0767
24. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
25. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
26. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
27. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
28. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
29. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
30. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Aurinkotovi VH19-018-0765
31. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
32. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
33. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
34. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
35. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
36. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
37. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
38. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
39. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
40. Vibaja (VRL-00727) - Cashstrike