ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 04.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 17.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj101-120 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
2. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
3. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
4. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
5. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
6. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
7. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Joulumurhe VH19-018-0768
8. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
9. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
10. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
11. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
12. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Hukkaruno VH19-018-0764
13. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
14. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
15. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
16. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
17. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
18. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
19. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
20. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilahippa VH19-018-0773
21. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
22. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
23. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
24. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
25. Knipse (VRL-14657) - Kastehelmen Sunny Daze VH20-029-0043
26. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
27. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
28. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
29. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
30. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
31. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
32. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
33. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
34. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
35. Knipse (VRL-14657) - Kilvan Vislausmestari VH19-018-0880
36. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
37. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
38. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
39. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
40. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilakuvia VH19-018-0772
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
2. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
3. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
4. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
5. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
6. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
7. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Villielo VH19-018-0767
8. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
9. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
10. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
11. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
12. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
13. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
14. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
15. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
16. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
17. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
18. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
19. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
20. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
21. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
22. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
23. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
24. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
25. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
26. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
27. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
28. Nikki (VRL-14085) - Halavattu VH20-018-0284
29. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
30. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
31. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
32. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
33. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
34. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
35. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
36. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
37. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
38. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
39. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Aurinkotovi VH19-018-0765
40. Vibaja (VRL-00727) - Cashstrike