ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 03.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 26.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj121-140 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
2. Saaga (VRL-14712) - Dragonfly du Rotch Z
3. Jemiina (VRL-07412) - Turmeltajan Hatiasointu VH17-018-1385
4. enna (VRL-14704) - Lupsakan Hittavainen VH19-018-0627
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
6. enna (VRL-14704) - Rapatessa Roiskuu VH19-018-0602
7. Saaga (VRL-14712) - Oberyn du Rotch Z
8. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
9. Saaga (VRL-14712) - Bagel du Rotch Z
10. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
11. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
12. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
13. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
14. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
15. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
16. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
17. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
18. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
19. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
20. Saaga (VRL-14712) - Sweetheart du Rotch Z
21. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
22. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
23. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
24. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
25. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
26. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
27. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
29. Jemiina (VRL-07412) - Kepposenkehrääjä VH17-018-1669
30. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
31. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
32. enna (VRL-14704) - Myrskylän Haltijamieli VH19-018-0560
33. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
34. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
35. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
36. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
37. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
38. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
39. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
40. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
2. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
3. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
4. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
5. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
6. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
7. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
8. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
9. Saaga (VRL-14712) - Coconut du Rotch Z
10. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
11. Saaga (VRL-14712) - Russet du Rotch Z
12. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
13. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
15. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
16. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
17. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
18. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
19. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
20. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
21. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
22. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
23. Saaga (VRL-14712) - Cleverface CRB Z
24. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
25. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
26. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
27. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
28. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
29. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
31. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
32. Saaga (VRL-14712) - Rowandell Onyx Z
33. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
34. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
35. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
36. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
37. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
38. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
39. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
40. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith