ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 05.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 26.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj121-140 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
2. enna (VRL-14704) - Rapatessa Roiskuu VH19-018-0602
3. Saaga (VRL-14712) - Bagel du Rotch Z
4. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
5. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
6. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
7. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
8. enna (VRL-14704) - Lupsakan Hittavainen VH19-018-0627
9. Saaga (VRL-14712) - Oberyn du Rotch Z
10. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
11. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
12. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
13. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
14. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
15. enna (VRL-14704) - Myrskylän Haltijamieli VH19-018-0560
16. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
17. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
19. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
20. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
21. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
22. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
23. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
24. Jemiina (VRL-07412) - Kepposenkehrääjä VH17-018-1669
25. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
26. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
27. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
28. Jemiina (VRL-07412) - Turmeltajan Hatiasointu VH17-018-1385
29. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
30. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
31. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
32. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
33. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
34. Saaga (VRL-14712) - Sweetheart du Rotch Z
35. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
36. Saaga (VRL-14712) - Dragonfly du Rotch Z
37. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
38. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
39. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
40. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
2. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
3. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
4. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
6. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
7. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
8. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
9. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
10. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
11. Saaga (VRL-14712) - Cleverface CRB Z
12. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
13. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
14. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
15. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
16. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
17. Saaga (VRL-14712) - Russet du Rotch Z
18. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
19. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
20. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
21. Saaga (VRL-14712) - Rowandell Onyx Z
22. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
23. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
24. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
25. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
26. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
27. Saaga (VRL-14712) - Coconut du Rotch Z
28. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
29. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
30. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
31. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
32. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
33. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
35. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
36. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
37. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
38. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
39. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
40. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy