ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 07.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 26.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj121-140 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
3. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
4. Saaga (VRL-14712) - Oberyn du Rotch Z
5. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
6. Saaga (VRL-14712) - Bagel du Rotch Z
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
8. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
9. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
10. Jemiina (VRL-07412) - Kepposenkehrääjä VH17-018-1669
11. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
12. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
13. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
14. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
15. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
16. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
17. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
18. enna (VRL-14704) - Lupsakan Hittavainen VH19-018-0627
19. Saaga (VRL-14712) - Dragonfly du Rotch Z
20. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
21. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
22. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
23. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
24. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
25. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
26. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
27. enna (VRL-14704) - Rapatessa Roiskuu VH19-018-0602
28. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
29. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
30. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
31. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
32. Jemiina (VRL-07412) - Turmeltajan Hatiasointu VH17-018-1385
33. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
34. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
35. enna (VRL-14704) - Myrskylän Haltijamieli VH19-018-0560
36. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
37. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
38. Saaga (VRL-14712) - Sweetheart du Rotch Z
39. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
40. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
2. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
3. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
4. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
5. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
6. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
7. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
8. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
9. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
10. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
11. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
12. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
13. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
14. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
15. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
16. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
17. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
18. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
19. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
20. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
21. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
23. Saaga (VRL-14712) - Coconut du Rotch Z
24. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
25. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
26. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
27. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
28. Saaga (VRL-14712) - Cleverface CRB Z
29. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
30. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
31. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
32. Saaga (VRL-14712) - Russet du Rotch Z
33. Saaga (VRL-14712) - Rowandell Onyx Z
34. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
36. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
37. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
38. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
39. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
40. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy