ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 08.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 26.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj121-140 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Jemiina (VRL-07412) - Kepposenkehrääjä VH17-018-1669
2. Saaga (VRL-14712) - Bagel du Rotch Z
3. enna (VRL-14704) - Myrskylän Haltijamieli VH19-018-0560
4. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
5. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
6. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
7. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
8. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
9. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
11. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
12. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
13. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
14. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
15. enna (VRL-14704) - Rapatessa Roiskuu VH19-018-0602
16. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
17. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
18. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
19. Saaga (VRL-14712) - Sweetheart du Rotch Z
20. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
21. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
23. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
24. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
25. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
26. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
27. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
28. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
29. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
30. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
31. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
32. Saaga (VRL-14712) - Oberyn du Rotch Z
33. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
34. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
35. enna (VRL-14704) - Lupsakan Hittavainen VH19-018-0627
36. Saaga (VRL-14712) - Dragonfly du Rotch Z
37. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
38. Jemiina (VRL-07412) - Turmeltajan Hatiasointu VH17-018-1385
39. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
40. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
2. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
3. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
4. Saaga (VRL-14712) - Coconut du Rotch Z
5. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
6. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
7. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
8. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
9. Saaga (VRL-14712) - Cleverface CRB Z
10. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
11. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
13. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
14. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
15. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
16. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
17. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
19. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
20. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
21. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
22. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
23. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
24. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
25. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
26. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
27. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
28. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
29. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
30. Saaga (VRL-14712) - Rowandell Onyx Z
31. Saaga (VRL-14712) - Russet du Rotch Z
32. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
33. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
34. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
35. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
36. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
37. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
38. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
39. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
40. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr