ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 09.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 26.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj121-140 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
3. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
4. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
5. enna (VRL-14704) - Rapatessa Roiskuu VH19-018-0602
6. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
7. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
8. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
9. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
10. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
11. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
12. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
13. Saaga (VRL-14712) - Oberyn du Rotch Z
14. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
15. Saaga (VRL-14712) - Dragonfly du Rotch Z
16. Jemiina (VRL-07412) - Kepposenkehrääjä VH17-018-1669
17. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
18. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
19. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
20. enna (VRL-14704) - Myrskylän Haltijamieli VH19-018-0560
21. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
22. Saaga (VRL-14712) - Bagel du Rotch Z
23. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
24. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
25. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
26. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
27. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
28. Jemiina (VRL-07412) - Turmeltajan Hatiasointu VH17-018-1385
29. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
30. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
31. Saaga (VRL-14712) - Sweetheart du Rotch Z
32. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
33. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
34. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
35. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
36. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
37. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
38. enna (VRL-14704) - Lupsakan Hittavainen VH19-018-0627
39. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
40. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
2. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
3. Saaga (VRL-14712) - Russet du Rotch Z
4. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
5. Saaga (VRL-14712) - Coconut du Rotch Z
6. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
7. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
8. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
9. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
10. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
11. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
12. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
13. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
14. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
15. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
16. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
17. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
18. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
19. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
20. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
21. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
22. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
23. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
24. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
26. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
27. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
28. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
29. Saaga (VRL-14712) - Rowandell Onyx Z
30. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
31. Saaga (VRL-14712) - Cleverface CRB Z
32. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
33. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
34. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
36. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
37. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
38. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
39. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
40. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833