ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 20.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 26.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj121-140 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
2. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
3. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
4. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
5. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
6. enna (VRL-14704) - Lupsakan Hittavainen VH19-018-0627
7. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
8. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
9. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
10. Saaga (VRL-14712) - Bagel du Rotch Z
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
12. enna (VRL-14704) - Rapatessa Roiskuu VH19-018-0602
13. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
14. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
15. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
16. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
17. Jemiina (VRL-07412) - Turmeltajan Hatiasointu VH17-018-1385
18. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
19. enna (VRL-14704) - Myrskylän Haltijamieli VH19-018-0560
20. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
21. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
22. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
23. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
24. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
25. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
26. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
27. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
28. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
29. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
30. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
31. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
32. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
33. Saaga (VRL-14712) - Sweetheart du Rotch Z
34. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
35. Saaga (VRL-14712) - Oberyn du Rotch Z
36. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
37. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
38. Jemiina (VRL-07412) - Kepposenkehrääjä VH17-018-1669
39. Saaga (VRL-14712) - Dragonfly du Rotch Z
40. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Saaga (VRL-14712) - Coconut du Rotch Z
2. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
3. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
4. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
5. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
6. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
7. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
8. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
9. Saaga (VRL-14712) - Rowandell Onyx Z
10. Saaga (VRL-14712) - Cleverface CRB Z
11. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
13. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
14. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
15. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
16. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
17. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
18. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
19. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
20. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
21. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
22. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
23. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
24. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
25. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
26. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
27. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
28. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
29. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
30. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
31. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
32. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
33. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
35. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
36. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
37. Saaga (VRL-14712) - Russet du Rotch Z
38. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
39. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
40. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917