ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 03.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 21.04.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj51-70 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Churya VH19-076-0013
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
3. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
4. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
5. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609
6. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
7. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
8. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
9. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
10. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
11. Kida (VRL-08368) - Varpuspuron Enubia VH19-031-0327
12. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
13. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
14. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
15. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
16. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
17. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
18. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
19. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
21. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
22. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
23. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
24. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
25. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
26. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
27. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
28. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
29. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
30. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
31. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
32. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
33. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
34. Sussu (VRL-12636) - Undercover Meriadoc VH18-026-0091
35. Cherry (VRL-12299) - Un Petit Noir Wolf VH17-031-0099
36. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
37. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
38. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
39. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
40. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Mirkku (VRL-13753) - Rapscallion VH16-261-0003
2. Sussu (VRL-12636) - Evening Star KRN VH18-031-0489
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
4. Jenna S. (VRL-00766) - Albus J&K VH17-027-0082
5. Kida (VRL-08368) - Sapphire Clover VH19-012-0134
6. Kida (VRL-08368) - Varpuspuron Dom Pérignon
7. Pölhö (VRL-01436) – Priton Religija
8. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
9. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia
10. Pierre (VRL-10531) - M.B. Osmi
11. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
12. Pölhö (VRL-01436) – Vulst af Rid
13. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
14. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
15. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Luutarhatonttu
16. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
17. Lissu T. (VRL-12701) - Tuulenpesän Julmahuvi
18. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
19. Pölhö (VRL-01436) - Acinonyx
20. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
21. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
22. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
23. Kida (VRL-08368) - Varpuspuron Enubia VH19-031-0327
24. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
25. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
26. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
27. Vibaja (VRL-00727) - Cashstrike
28. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
29. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015
31. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
33. Kida (VRL-08368) - Churya VH19-076-0013
34. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
35. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
36. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
37. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
38. Pölhö (VRL-01436) – Jazzbomb Lumos
39. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012