ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 06.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 21.04.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj51-70 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
2. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
4. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
5. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
6. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
7. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
8. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
9. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
10. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
11. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
12. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
13. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
14. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
15. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
16. Kida (VRL-08368) - Varpuspuron Enubia VH19-031-0327
17. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
18. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
19. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
20. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
21. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
22. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
23. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
24. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
25. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
26. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
27. Kida (VRL-08368) - Churya VH19-076-0013
28. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609
29. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
30. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
31. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
32. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
33. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
34. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
35. Sussu (VRL-12636) - Undercover Meriadoc VH18-026-0091
36. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
37. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
38. Cherry (VRL-12299) - Un Petit Noir Wolf VH17-031-0099
39. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
40. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
2. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
3. Pölhö (VRL-01436) - Acinonyx
4. Lissu T. (VRL-12701) - Tuulenpesän Julmahuvi
5. Pölhö (VRL-01436) – Priton Religija
6. Kida (VRL-08368) - Varpuspuron Enubia VH19-031-0327
7. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
8. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Luutarhatonttu
9. Pölhö (VRL-01436) – Vulst af Rid
10. Pierre (VRL-10531) - M.B. Osmi
11. Pölhö (VRL-01436) – Jazzbomb Lumos
12. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
13. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
14. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
15. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
16. Kida (VRL-08368) - Varpuspuron Dom Pérignon
17. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
18. Vibaja (VRL-00727) - Cashstrike
19. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168
20. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
21. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
22. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
23. Jenna S. (VRL-00766) - Albus J&K VH17-027-0082
24. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
26. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
27. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
28. Mirkku (VRL-13753) - Rapscallion VH16-261-0003
29. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015
31. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
32. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
33. Kida (VRL-08368) - Sapphire Clover VH19-012-0134
34. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
35. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
36. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
37. Kida (VRL-08368) - Churya VH19-076-0013
38. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
39. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia
40. Sussu (VRL-12636) - Evening Star KRN VH18-031-0489