ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 08.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 21.04.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj51-70 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Un Petit Noir Wolf VH17-031-0099
2. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
3. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
4. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
5. Kida (VRL-08368) - Churya VH19-076-0013
6. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
7. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609
8. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
9. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
10. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
11. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
12. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
13. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
14. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
15. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
16. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
17. Sussu (VRL-12636) - Undercover Meriadoc VH18-026-0091
18. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
19. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
20. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
21. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
22. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
23. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
24. Kida (VRL-08368) - Varpuspuron Enubia VH19-031-0327
25. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
26. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
27. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
28. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
29. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
30. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
31. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
33. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
34. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
35. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
36. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
37. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
38. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
39. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
40. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Viixi (VRL-13923) - Potsojoo VH14-018-0150
2. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
3. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
4. Lissu T. (VRL-12701) - Tuulenpesän Julmahuvi
5. Kida (VRL-08368) - Sapphire Clover VH19-012-0134
6. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
7. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
8. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Luutarhatonttu
9. Kida (VRL-08368) - Churya VH19-076-0013
10. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
11. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
12. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
13. Mirkku (VRL-13753) - Rapscallion VH16-261-0003
14. Sussu (VRL-12636) - Evening Star KRN VH18-031-0489
15. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
16. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
17. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
18. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
19. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
20. Pölhö (VRL-01436) – Vulst af Rid
21. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
22. Pölhö (VRL-01436) – Jazzbomb Lumos
23. Pölhö (VRL-01436) - Acinonyx
24. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
25. Kida (VRL-08368) - Varpuspuron Enubia VH19-031-0327
26. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
27. Pölhö (VRL-01436) – Priton Religija
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
29. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
30. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
31. Kida (VRL-08368) - Varpuspuron Dom Pérignon
32. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168
33. Jenna S. (VRL-00766) - Albus J&K VH17-027-0082
34. Vibaja (VRL-00727) - Cashstrike
35. Pierre (VRL-10531) - M.B. Osmi
36. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
37. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
38. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia
39. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015