ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 05.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 23.04.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj71-100 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
2. Nikki (VRL-14085) - Antisankari VH18-018-1625
3. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
4. Veera R. (VRL-10735) - Night Watch
5. Siguri (VRL-11290) - Aidan Supra VH15-012-0077
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
7. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
8. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
9. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
10. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
11. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
12. Iida (VRL-12244) - Rathlackan Císte VH18-069-0013
13. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
14. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
16. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
17. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
18. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
19. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
20. Siguri (VRL-11290) - Brandybuck VH15-027-0245
21. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Konvehtikissa VH19-018-0408
22. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
23. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
24. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
25. meea (VRL-09844) - Villahaan Puuteriuni VH19-018-0862
26. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
27. Veera R. (VRL-10735) - Swango
28. Siguri (VRL-11290) - Nerywick Linus VH15-035-0131
29. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
30. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
31. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
32. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tammitaiga VH19-018-0080
33. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
34. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
35. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
36. enna (VRL-14704) - Ilmiintyjä VH18-018-2195
37. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
38. enna (VRL-14704) - Villahaan Mystiikki VH18-018-2232
39. meea (VRL-09844) - Maldwyn Sprightly Siren VH19-035-0002
40. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
2. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
3. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
4. Siguri (VRL-11290) - Roanoake Tiznow VH15-029-0035
5. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
6. narri (VRL-06046) - Karmankauppa
7. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Luutarhatonttu
8. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
9. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
10. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tulitaiteilija VH19-018-0079
11. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
12. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
13. Lissu T. (VRL-12701) - Tuulenpesän Julmahuvi
14. Siguri (VRL-11290) - Ciore du Low VH14-029-0310
15. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
16. Veera R. (VRL-10735) - Night Watch
17. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
18. Veera R. (VRL-10735) - Swango
19. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
20. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
21. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
22. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
23. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
24. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
25. meea (VRL-09844) - Villahaan Lounatuuli VH20-018-0041
26. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
27. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
28. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Villaukko VH19-018-0215
29. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
30. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
31. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
33. Nikki (VRL-14085) - Stadist VH18-018-1627
34. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
35. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
36. meea (VRL-09844) - Helmiahon Korpikelmi VH19-018-0860
37. Siguri (VRL-11290) - Tildronda VH20-029-0024
38. Siguri (VRL-11290) - Hartwig’s Edwina VH17-027-0045
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017