ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 13.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 23.04.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj71-100 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Rathlackan Císte VH18-069-0013
2. meea (VRL-09844) - Villahaan Puuteriuni VH19-018-0862
3. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
5. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
6. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
7. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
9. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
10. enna (VRL-14704) - Ilmiintyjä VH18-018-2195
11. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
12. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
13. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
14. Veera R. (VRL-10735) - Swango
15. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
16. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
17. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
18. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
19. Nikki (VRL-14085) - Antisankari VH18-018-1625
20. Veera R. (VRL-10735) - Night Watch
21. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
22. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
23. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
24. Siguri (VRL-11290) - Brandybuck VH15-027-0245
25. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
26. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
27. Siguri (VRL-11290) - Nerywick Linus VH15-035-0131
28. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
29. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
30. meea (VRL-09844) - Maldwyn Sprightly Siren VH19-035-0002
31. enna (VRL-14704) - Villahaan Mystiikki VH18-018-2232
32. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
33. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
34. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Konvehtikissa VH19-018-0408
35. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
36. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tammitaiga VH19-018-0080
37. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
38. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
39. Siguri (VRL-11290) - Aidan Supra VH15-012-0077
40. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tulitaiteilija VH19-018-0079
2. Lissu T. (VRL-12701) - Tuulenpesän Julmahuvi
3. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
4. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
5. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Villaukko VH19-018-0215
6. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
8. meea (VRL-09844) - Villahaan Lounatuuli VH20-018-0041
9. narri (VRL-06046) - Karmankauppa
10. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
11. Siguri (VRL-11290) - Tildronda VH20-029-0024
12. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
14. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
15. Veera R. (VRL-10735) - Swango
16. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
17. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
18. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
19. meea (VRL-09844) - Helmiahon Korpikelmi VH19-018-0860
20. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
21. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Luutarhatonttu
22. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
23. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
24. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
25. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
26. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
27. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
28. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
29. Siguri (VRL-11290) - Roanoake Tiznow VH15-029-0035
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
31. Siguri (VRL-11290) - Hartwig’s Edwina VH17-027-0045
32. Siguri (VRL-11290) - Ciore du Low VH14-029-0310
33. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
34. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
35. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
36. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
37. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
38. Nikki (VRL-14085) - Stadist VH18-018-1627
39. Veera R. (VRL-10735) - Night Watch
40. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo