ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 14.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 23.04.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj71-100 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
2. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
3. Veera R. (VRL-10735) - Swango
4. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
5. meea (VRL-09844) - Maldwyn Sprightly Siren VH19-035-0002
6. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
7. Veera R. (VRL-10735) - Night Watch
8. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
10. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
11. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
12. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
13. Nikki (VRL-14085) - Antisankari VH18-018-1625
14. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
15. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
16. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
17. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
18. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Konvehtikissa VH19-018-0408
19. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
20. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
21. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
22. Iida (VRL-12244) - Rathlackan Císte VH18-069-0013
23. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
24. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
25. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tammitaiga VH19-018-0080
26. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
27. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
28. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
29. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
30. enna (VRL-14704) - Ilmiintyjä VH18-018-2195
31. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
32. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
33. Siguri (VRL-11290) - Brandybuck VH15-027-0245
34. enna (VRL-14704) - Villahaan Mystiikki VH18-018-2232
35. meea (VRL-09844) - Villahaan Puuteriuni VH19-018-0862
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
37. Siguri (VRL-11290) - Aidan Supra VH15-012-0077
38. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
39. Siguri (VRL-11290) - Nerywick Linus VH15-035-0131
40. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
2. narri (VRL-06046) - Karmankauppa
3. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
4. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
5. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
6. meea (VRL-09844) - Helmiahon Korpikelmi VH19-018-0860
7. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
8. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
9. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Luutarhatonttu
10. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
11. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
12. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
13. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
14. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
15. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
16. Veera R. (VRL-10735) - Night Watch
17. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
18. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
19. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
20. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
21. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
22. Siguri (VRL-11290) - Hartwig’s Edwina VH17-027-0045
23. Siguri (VRL-11290) - Tildronda VH20-029-0024
24. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
25. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
26. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
27. meea (VRL-09844) - Villahaan Lounatuuli VH20-018-0041
28. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
31. Veera R. (VRL-10735) - Swango
32. Nikki (VRL-14085) - Stadist VH18-018-1627
33. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
34. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Villaukko VH19-018-0215
35. Lissu T. (VRL-12701) - Tuulenpesän Julmahuvi
36. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tulitaiteilija VH19-018-0079
37. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
38. Siguri (VRL-11290) - Roanoake Tiznow VH15-029-0035
39. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
40. Siguri (VRL-11290) - Ciore du Low VH14-029-0310