ERJ - Esteratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 26.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 23.04.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla erj71-100 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. 100cm 2. 110cm |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1. 100cm (40/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
2. enna (VRL-14704) - Ilmiintyjä VH18-018-2195
3. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
4. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
5. Veera R. (VRL-10735) - Night Watch
6. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
7. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
8. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
9. Siguri (VRL-11290) - Nerywick Linus VH15-035-0131
10. enna (VRL-14704) - Villahaan Mystiikki VH18-018-2232
11. Nikki (VRL-14085) - Antisankari VH18-018-1625
12. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
13. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
14. Siguri (VRL-11290) - Brandybuck VH15-027-0245
15. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
16. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
17. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
18. meea (VRL-09844) - Villahaan Puuteriuni VH19-018-0862
19. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
20. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
21. Iida (VRL-12244) - Rathlackan Císte VH18-069-0013
22. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
23. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
24. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
26. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
27. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
28. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Konvehtikissa VH19-018-0408
29. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
30. meea (VRL-09844) - Maldwyn Sprightly Siren VH19-035-0002
31. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
32. Veera R. (VRL-10735) - Swango
33. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
35. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
36. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tammitaiga VH19-018-0080
37. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
38. Siguri (VRL-11290) - Aidan Supra VH15-012-0077
39. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
40. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
Luokka 2. 110cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
2. meea (VRL-09844) - Villahaan Lounatuuli VH20-018-0041
3. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
4. Siguri (VRL-11290) - Hartwig’s Edwina VH17-027-0045
5. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
6. narri (VRL-06046) - Karmankauppa
7. meea (VRL-09844) - Helmiahon Korpikelmi VH19-018-0860
8. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
9. Veera R. (VRL-10735) - Swango
10. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kelju-Keijo VH19-018-0822
11. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
12. Veera R. (VRL-10735) - Night Watch
13. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
15. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
16. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
17. Nikki (VRL-14085) - Stadist VH18-018-1627
18. Lissu T. (VRL-12701) - Tuulenpesän Julmahuvi
19. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
20. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tulitaiteilija VH19-018-0079
21. Siguri (VRL-11290) - Tildronda VH20-029-0024
22. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
23. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
24. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
25. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
26. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
27. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
28. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
29. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Luutarhatonttu
30. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Villaukko VH19-018-0215
31. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
33. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
34. Siguri (VRL-11290) - Ciore du Low VH14-029-0310
35. Siguri (VRL-11290) - Roanoake Tiznow VH15-029-0035
36. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
37. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
38. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
39. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
40. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194