KERJ - Kenttäratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 06.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 01.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 1 luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla kerj10-16 Muodossa: Luokka nro. Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu mahd. VH-tunnus Luokat 1. Helppo (avoin kaikille) — ko Helppo B, re 95cm, me 90cm 2. CIC1 (avoin kaikille) — ko Helppo A, re 105cm, me 100cm |
OSALLISTUJAT
Luokka 1. Helppo (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
2. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
3. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
4. Lithy (VRL-07127) - Kingsfall Pipevine VH17-209-0007
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
6. Miltsu (VRL-05564) - Jafar Rewa ox VH16-003-0001
7. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
8. Iida (VRL-12244) - Namys Abigael VH18-069-0020
9. Miltsu (VRL-05564) - Gooseberry Goodwill VH17-035-0018
10. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215
11. Miltsu (VRL-05564) - Emerentia VH15-018-2630
12. Cherry (VRL-12299) - Jumping Around VH12-022-0139
13. Iida (VRL-12244) - Colehill Rabharta VH19-069-0001
14. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kuunauru
16. Iida (VRL-12244) - Farbranch Eveleen VH18-069-0019
17. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
18. Miltsu (VRL-05564) - Navajan Vienoilija VH18-018-1488
19. Iida (VRL-12244) - Aclare Scothdhearg VH20-069-0016
20. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
21. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
22. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
23. tvisha (VRL-01671) - Glimmerwing Cirein VH20-027-0021
24. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Jippii
26. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
27. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
28. Veera R. (VRL-10735) - Konna
29. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
31. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
32. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
33. Veera R. (VRL-10735) - Kanksteri
34. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
35. Lissu T. (VRL-12701) - Puuhastava Pelvoitus
36. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
37. Lissu T. (VRL-12701) - Tähtipeitto
38. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
39. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
40. Lissu T. (VRL-12701) - Hakuammunta
Luokka 2. CIC1 (36/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Ruusupelätti VH17-018-1710
2. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
3. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931
4. Veera R. (VRL-10735) - Swango
5. Cherry (VRL-12299) - Karkin Kiro VH17-018-1096
6. Veera R. (VRL-10735) - Night Watch
7. Lissu T. (VRL-12701) - Karmankauppa
8. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Taikatemppu VH19-018-0592
9. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Vampyyrinvalkea
11. Lissu T. (VRL-12701) - Ruttouni
12. Lissu T. (VRL-12701) - Inarinkruunu
13. Sonja (VRL-11911) - Hupilan Uniaalto VH17-018-2075
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
15. Iida (VRL-12244) - Farbranch Quiana VH17-069-0021
16. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
17. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
18. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Tähdikki VH16-018-1995
19. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
20. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
21. Miltsu (VRL-05564) - Becci HE VH13-061-0018
22. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Ajattara VH19-018-1010
23. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
24. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
25. Veera R. (VRL-10735) - Impression Sunrise
26. Iida (VRL-12244) - Moyhera Cathbad VH16-069-0007
27. Iida (VRL-12244) - Farbranch Varney VH17-069-0004
28. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688
29. Lithy (VRL-07127) - Mans Cara Mia VH20-164-0001
30. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
31. Odelie (VRL-08973) - Pimiäinen VH18-018-1987
32. Sonja (VRL-11911) - Korpihovin Hallatar VH19-018-1043
33. Iida (VRL-12244) - Biscuits to a Bear VH20-069-0015
34. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
35. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
36. Miltsu (VRL-05564) - Gorelka Ion VH15-039-0050