KERJ - Kenttäratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 30.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 24.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 1 luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla kerj17-23 Muodossa: Luokka nro. Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu mahd. VH-tunnus Luokat 1. Helppo (avoin kaikille) 2. CIC1 (avoin kaikille) |
OSALLISTUJAT
Luokka 1. Helppo (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Farbranch Eveleen VH18-069-0019
2. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
3. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
4. Iida (VRL-12244) - Namys Abigael VH18-069-0020
5. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
6. Tanja (VRL-07777) - Wiya Chinimi x VH19-034-0020
7. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
8. Lithy (VRL-07127) - Virgo Coup VH20-209-0010
9. Tanja (VRL-07777) - Gilya Wiya x VH19-034-0019
10. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
11. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
12. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
13. Iida (VRL-12244) - Colehill Rabharta VH19-069-0001
14. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
15. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174
16. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
17. Loru (VRL-14873) - Zaffron
18. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
19. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
20. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
21. Iida (VRL-12244) - Aclare Scothdhearg VH20-069-0016
22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
23. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
24. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
25. Knipse (VRL-14657) - Herra Hukkanen VH19-018-0455
26. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
27. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
28. Sonja (VRL-11911) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
29. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
30. Cherry (VRL-12299) - Un Petit Noir Wolf VH17-031-0099
31. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
32. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
33. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
34. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082
35. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
36. Tanja (VRL-07777) - Wiya Wollastonite xx VH19-006-0029
37. sarqquu (VRL-04374) - Hornanhovin Kauhuista Kaunein
38. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Gladiaattori VH18-018-1852
39. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
40. Tanja (VRL-07777) - Wiya Chirashizushi x VH19-034-0017
Luokka 2. CIC1 (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Zemniak Zoran VH17-039-0071
2. Tanja (VRL-07777) - Wiya Tataki VH19-090-0004
3. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
4. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
5. Lithy (VRL-07127) - Mans Cara Mia VH20-164-0001
6. Liia (VRL-11284) - Nox Huckleberry Finn VH19-031-0307
7. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
8. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
9. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
10. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
11. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
12. Loru (VRL-14873) - Geýzer VEC
13. sarqquu (VRL-04374) - Polkkatukka VH18-018-1412
14. Tanja (VRL-07777) - Hanabiramochi Wiya VH19-090-0005
15. sarqquu (VRL-04374) - Hunajainen VH18-018-1605
16. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
17. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
18. Tanja (VRL-07777) - Wiya Pyxis x VH19-034-0018
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Quiana VH17-069-0021
20. Iida (VRL-12244) - Biscuits to a Bear VH20-069-0015
21. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
22. Iida (VRL-12244) - Farbranch Varney VH17-069-0004
23. Viixi (VRL-13923) - Tappurainen VH15-018-0856
24. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
25. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
26. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
27. Iida (VRL-12244) - Tinnycross Bolcán VH18-069-0007
28. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
29. Loru (VRL-14873) - Nemesis xx
30. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257
31. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
32. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
33. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
34. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
35. Lithy (VRL-07127) - Paint-Face VH17-058-0001
36. Loru (VRL-14873) - Pentimento xx
37. sarqquu (VRL-04374) - Valonvarjelija VH18-018-1363
38. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
39. Tanja (VRL-07777) - Mizuame Wiya VH19-090-0006
40. sarqquu (VRL-04374) - Unenlahja VH18-018-1603