KERJ - Kenttäratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 05.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 03.06.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 1 luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla kerj24-30 Muodossa: Luokka nro. Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu mahd. VH-tunnus Luokat 1. Helppo (avoin kaikille) 2. CIC1 (avoin kaikille) |
OSALLISTUJAT
Luokka 1. Helppo (40/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
2. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Vaikukka
3. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
4. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
5. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
6. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
7. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
8. Iida (VRL-12244) - Farbranch Sullivan VH20-069-0013
9. Iida (VRL-12244) - Revesby Gibberish VH20-069-0028
10. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
11. Loru (VRL-14873) - Zaffron
12. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
13. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
14. enna (VRL-14704) - Ullakkohiipijä VH19-018-0782
15. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Kymppikaato VH18-018-1598
16. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
17. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
18. Iida (VRL-12244) - Farbranch Harriet VH20-069-0004
19. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
20. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
21. Tanja (VRL-07777) - Wiya Chinimi x VH19-034-0020
22. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
23. sarqquu (VRL-04374) - Hiidenhavina VH18-018-1525
24. Tanja (VRL-07777) - Wiya Wollastonite xx VH19-006-0029
25. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
26. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Lianna VH18-018-1339
27. Tanja (VRL-07777) - Gilya Wiya x VH19-034-0019
28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Eoghan VH20-069-0007
29. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
30. enna (VRL-14704) - Surkuhupaisa VH19-018-0425
31. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
32. enna (VRL-14704) - Kototallin Hymni VH19-018-0657
33. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
34. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
35. Cherry (VRL-12299) - Un Petit Noir Wolf VH17-031-0099
36. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
37. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
38. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
39. Tanja (VRL-07777) - Wiya Chirashizushi x VH19-034-0017
40. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
Luokka 2. CIC1 (40/40)
1. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Gladiaattori VH18-018-1852
2. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
3. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
4. enna (VRL-14704) - Vaniman Hupsutti VH18-018-1383
5. sarqquu (VRL-04374) - Hornanhovin Kauhuista Kaunein
6. enna (VRL-14704) - Lorun Haaveuni VH18-018-1388
7. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
8. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
9. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
10. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257
11. Tanja (VRL-07777) - Hanabiramochi Wiya VH19-090-0005
12. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
13. Lithy (VRL-07127) - Mans Cara Mia VH20-164-0001
14. Loru (VRL-14873) - Zaffron
15. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
16. enna (VRL-14704) - Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
17. Iida (VRL-12244) - Keenagh Liúdramán VH19-069-0002
18. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
19. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
20. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
21. Tanja (VRL-07777) - Mizuame Wiya VH19-090-0006
22. Iida (VRL-12244) - Namys Kiera VH20-069-0006
23. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
24. Viixi (VRL-13923) - Tappurainen VH15-018-0856
25. Iida (VRL-12244) - Farbranch Eilís VH20-069-0011
26. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
27. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
28. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
29. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
30. enna (VRL-14704) - Korpikotka VH19-018-0612
31. Liia (VRL-11284) - Nox Huckleberry Finn VH19-031-0307
32. Iida (VRL-12244) - Gleanntán Miabhaigh VH20-069-0010
33. Tanja (VRL-07777) - Wiya Tataki VH19-090-0004
34. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
35. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
36. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
37. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082
38. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
39. Minni (VRL-10337) - Alysha
40. Tanja (VRL-07777) - Wiya Pyxis x VH19-034-0018