KERJ - Kenttäratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 06.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 28.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 1 luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla kerj31-40 Muodossa: Luokka nro. Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu mahd. VH-tunnus Luokat 1. Helppo (avoin kaikille) 2. CIC1 (avoin kaikille) |
OSALLISTUJAT
Luokka 1. Helppo (40/40)
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
2. Iida (VRL-12244) - Farbranch Sullivan VH20-069-0013
3. Lithy (VRL-07127) - Virgo Coup VH20-209-0010
4. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
5. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
6. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
7. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
8. sarqquu (VRL.04374) - Swanfall Mór Spirit VH18-035-0069
9. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
10. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
11. Tanja (VRL-07777) - Wiya Chirashizushi x VH19-034-0017
12. sarqquu (VRL-04374) - Tuhkimotarina VH18-018-1324
13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Harriet VH20-069-0004
14. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
15. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
16. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
17. Iida (VRL-12244) - Farbranch Eoghan VH20-069-0007
18. Tanja (VRL-07777) - Gilya Wiya x VH19-034-0019
19. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
20. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
21. Iida (VRL-12244) - Revesby Gibberish VH20-069-0028
22. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
23. Tanja (VRL-07777) - Wiya Chinimi x VH19-034-0020
24. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
25. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Skjønnhet VH15-053-0042
26. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Verivalaja VH18-018-1635
27. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
28. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
29. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
30. Tanja (VRL-07777) - Wiya Wollastonite xx VH19-006-0029
31. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
32. sarqquu (VRL-04374) - Kuutamokävelijä VH18-018-1320
33. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
34. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
35. Loru (VRL-14873) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali
36. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
37. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
38. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
39. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
40. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
Luokka 2. CIC1 (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Keenagh Liúdramán VH19-069-0002
2. sarqquu (VRL-04374) - Hornanhovin Kauhuista Kaunein
3. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
4. Loru (VRL-14873) - Geýzer VEC
5. Tanja (VRL-07777) - Wunderfinder VH19-090-0001
6. Tanja (VRL-07777) - Ghalib ox VH19-003-0029
7. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
8. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
9. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
10. Liia (VRL-11284) - Nox Huckleberry Finn VH19-031-0307
11. Tanja (VRL-07777) - Sierra White Ink x VH18-034-0025
12. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
13. Iida (VRL-12244) - Gleanntán Miabhaigh VH20-069-0010
14. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
15. Loru (VRL-14873) - Berlinsterling VH20-029-0051
16. Iida (VRL-12244) - Namys Kiera VH20-069-0006
17. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
18. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
19. Loru (VRL-14873) - Zaffron
20. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
21. Lithy (VRL-07127) - Zemniak Zoran VH17-039-0071
22. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688
23. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
24. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
25. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
26. Lithy (VRL-07127) - Paint-Face VH17-058-0001
27. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
28. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
29. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
30. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
31. Loru (VRL-14873) - Orange Wood's Doomerang
32. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
33. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
34. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
35. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Gladiaattori VH18-018-1852
36. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082
37. Lithy (VRL-07127) - Mans Cara Mia VH20-164-0001
38. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
39. Iida (VRL-12244) - Farbranch Eilís VH20-069-0011
40. Tanja (VRL-07777) - Sierra Blackrock xx VH18-006-0424