KRJ - Kouluratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 24.05.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 17.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj11-30 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Helppo A 2. Vaativa B |
OSALLISTUJAT
Luokka 1: Helppo A (40/40)
1. Liia (VRL-11284) - Viehättävän Harmaja VH16-018-0468
2. Vibaja (VRL-00727) - Priya Ishaan VH18-050-0008
3. Natalia (VRL-05175) - Kuningastaika VH20-018-0366
4. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
5. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
6. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
7. Natalia (VRL-05175) - Rosegarden's Tayanita VH19-021-0064
8. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Aurinkotovi VH19-018-0765
9. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
10. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
11. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
12. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
13. Mirkku (VRL-13753) - Sundance Kid VH20-023-0028
14. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
15. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
16. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
17. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
18. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
19. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
20. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
21. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coronae Borealis
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
23. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Suruhuippu VH18-018-1468
24. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
25. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
26. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
27. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
28. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
29. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004
30. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
31. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
32. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
33. Nikki (VRL-14085) - Rubiininkantaja VH18-018-1623
34. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
35. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001
36. Cherry (VRL-12299) - Mr. Daniel VH16-031-0716
37. jabberjinx (VRL-13570) - Rhaith Liverswort VH18-024-0106
38. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilahippa VH19-018-0773
39. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
40. Liia (VRL-11284) - Vennamon Varjovaras VH16-018-0467
Luokka 2: Vaativa B (40/40)
1. Natalia (VRL-05175) - Kuningastaika VH20-018-0366
2. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
4. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
5. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
6. Natalia (VRL-05175) - Heavensbee VH19-044-0111
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuras Kaunamieli
8. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
9. Natalia (VRL-05175) - The Sixth Sense VH19-011-0249
10. jabberjinx (VRL-13570) - Jeilin Pahahalla VH18-018-2136
11. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
12. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
13. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Sudenaikaero VH18-018-2150
14. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
15. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Varjolilja VH18-018-2151
16. Lithy (VRL-07127) - My Question VH14-174-0001
17. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
18. Sonja (VRL-11911) - Fania van Cloud VH20-040-90
19. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
20. Nikki (VRL-14085) - Kalman Paharakkaus VH18-018-2261
21. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya VH20-031-0065
22. Natalia (VRL-05175) - Rosegarden's Tayanita VH19-021-0064
23. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
25. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
26. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
27. Sonja (VRL-11911) - PP’s Chardé VH19-040-0050
28. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
29. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Aurinkotuuli VH18-018-2149
30. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
31. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
32. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
33. Cherry (VRL-12299) - Dashner Scotch Corpse VH18-076-0076
34. Vibaja (VRL-00727) - Sparta I VH18-099-0006
35. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
36. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
37. Liia (VRL-11284) - Vennamon Varjovaras VH16-018-0467
38. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
39. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
40. Liia (VRL-11284) - Viehättävän Harmaja VH16-018-0468