KRJ - Kouluratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 04.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 17.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj11-30 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Helppo A 2. Vaativa B |
OSALLISTUJAT
Luokka 1: Helppo A (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coronae Borealis
2. Natalia (VRL-05175) - Kuningastaika VH20-018-0366
3. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
4. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001
5. Cherry (VRL-12299) - Mr. Daniel VH16-031-0716
6. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
7. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
8. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Aurinkotovi VH19-018-0765
9. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
10. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
11. Liia (VRL-11284) - Viehättävän Harmaja VH16-018-0468
12. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
13. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
14. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
16. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
17. Natalia (VRL-05175) - Rosegarden's Tayanita VH19-021-0064
18. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004
19. Vibaja (VRL-00727) - Priya Ishaan VH18-050-0008
20. Nikki (VRL-14085) - Rubiininkantaja VH18-018-1623
21. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
22. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
23. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
24. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
25. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
26. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
27. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
28. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
29. jabberjinx (VRL-13570) - Rhaith Liverswort VH18-024-0106
30. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
31. Liia (VRL-11284) - Vennamon Varjovaras VH16-018-0467
32. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilahippa VH19-018-0773
33. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
34. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
35. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
36. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
37. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
38. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
39. Mirkku (VRL-13753) - Sundance Kid VH20-023-0028
40. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Suruhuippu VH18-018-1468
Luokka 2: Vaativa B (40/40)
1. Vibaja (VRL-00727) - Sparta I VH18-099-0006
2. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
3. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
4. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
5. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
6. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Aurinkotuuli VH18-018-2149
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
8. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuras Kaunamieli
10. Lithy (VRL-07127) - My Question VH14-174-0001
11. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
13. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
14. Liia (VRL-11284) - Viehättävän Harmaja VH16-018-0468
15. Nikki (VRL-14085) - Kalman Paharakkaus VH18-018-2261
16. Cherry (VRL-12299) - Dashner Scotch Corpse VH18-076-0076
17. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Varjolilja VH18-018-2151
18. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
19. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
20. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
21. Natalia (VRL-05175) - Rosegarden's Tayanita VH19-021-0064
22. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
23. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
24. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
25. Natalia (VRL-05175) - The Sixth Sense VH19-011-0249
26. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
27. Sonja (VRL-11911) - Fania van Cloud VH20-040-90
28. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
29. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Sudenaikaero VH18-018-2150
30. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
31. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya VH20-031-0065
32. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
33. Natalia (VRL-05175) - Heavensbee VH19-044-0111
34. jabberjinx (VRL-13570) - Jeilin Pahahalla VH18-018-2136
35. Liia (VRL-11284) - Vennamon Varjovaras VH16-018-0467
36. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
37. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
38. Sonja (VRL-11911) - PP’s Chardé VH19-040-0050
39. Natalia (VRL-05175) - Kuningastaika VH20-018-0366
40. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305