KRJ - Kouluratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 09.06.2020 Viimeinen ilmoittautuminen 17.05.2020 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj11-30 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Helppo A 2. Vaativa B |
OSALLISTUJAT
Luokka 1: Helppo A (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
2. Nikki (VRL-14085) - Rubiininkantaja VH18-018-1623
3. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
4. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
5. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001
6. Mirkku (VRL-13753) - Sundance Kid VH20-023-0028
7. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
8. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
9. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
10. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
11. jabberjinx (VRL-13570) - Rhaith Liverswort VH18-024-0106
12. Natalia (VRL-05175) - Rosegarden's Tayanita VH19-021-0064
13. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Suruhuippu VH18-018-1468
14. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
15. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pilahippa VH19-018-0773
16. Liia (VRL-11284) - Vennamon Varjovaras VH16-018-0467
17. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004
18. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
19. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Aurinkotovi VH19-018-0765
20. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
21. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
22. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
23. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
24. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
25. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
26. Vibaja (VRL-00727) - Priya Ishaan VH18-050-0008
27. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
28. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
29. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coronae Borealis
30. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
31. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
32. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
33. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
34. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
35. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
36. Natalia (VRL-05175) - Kuningastaika VH20-018-0366
37. Cherry (VRL-12299) - Mr. Daniel VH16-031-0716
38. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
39. Liia (VRL-11284) - Viehättävän Harmaja VH16-018-0468
40. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
Luokka 2: Vaativa B (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - My Question VH14-174-0001
2. Natalia (VRL-05175) - Rosegarden's Tayanita VH19-021-0064
3. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
4. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Varjolilja VH18-018-2151
5. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
6. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
7. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
8. Liia (VRL-11284) - Vennamon Varjovaras VH16-018-0467
9. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
10. Natalia (VRL-05175) - Kuningastaika VH20-018-0366
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
12. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
13. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
14. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
15. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
16. Natalia (VRL-05175) - Heavensbee VH19-044-0111
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuras Kaunamieli
18. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
20. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
21. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
22. Sonja (VRL-11911) - PP’s Chardé VH19-040-0050
23. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
24. Natalia (VRL-05175) - The Sixth Sense VH19-011-0249
25. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Aurinkotuuli VH18-018-2149
26. Liia (VRL-11284) - Viehättävän Harmaja VH16-018-0468
27. Vibaja (VRL-00727) - Sparta I VH18-099-0006
28. Sonja (VRL-11911) - Fania van Cloud VH20-040-90
29. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
30. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
31. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
32. Cherry (VRL-12299) - Dashner Scotch Corpse VH18-076-0076
33. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya VH20-031-0065
34. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
35. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
36. jabberjinx (VRL-13570) - Jeilin Pahahalla VH18-018-2136
37. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
38. Nikki (VRL-14085) - Kalman Paharakkaus VH18-018-2261
39. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
40. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Sudenaikaero VH18-018-2150