KRJ - Kouluratsastuskilpailut
Yleistä
Päivämäärä 23.09.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 19.09.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Syyn Kartano Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset
40 ratsukkoa/luokka 4 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua 2 eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille Ratsastajam VRL-tunnus pakollinen Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen |
Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj1-10 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Helppo B 2. Helppo B |
OSALLISTUJAT
Luokka 1: Helppo B (0/40)
1. Reprobate (VRL-01333) - Dwn Garnoc VH17-025-0050
2. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
3. Tiferet (VRL-06326) - Arkkienkeli VH19-018-0630
4. JP (VRL-01948) - Hopewood Fable
5. Liia (VRL-11284) - Rhediad Doughnut
6. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Mindblaster VH18-031-0396
7. jabberjinx (VRL-13570) - Lily's Dreamcatcher VH18-017-0439
8. Reprobate (VRL-01333) - Duanin Hairahdus
9. JP (VRL-01948) - Cambriach Siobhan
10. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
11. Satu (VRL-12808) - Kärmeniemen Jenkkikeisari VH19-018-0825
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ruutikreivi VH19-018-0744
13. Viixi (VRL-13923) - Kapakkaruusu VH19-018-0651
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
15. Milma (VRL-14149) - Jäkittävä Jääkarhu VH19-018-0798
16. Liia (VRL-11284) - Moana's Tristessa VH13-022-0121
17. Satu (VRL-12808) - Sadan Wilmiina
18. Reprobate (VRL-01333) - Brie Esyllt VH17-026-0105
19. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applebees
20. Satu (VRL-12808)- Konstanssi VH19-018-0824
21. Viixi (VRL-13923) - Syysheila VH19-018-0686
22. jabberjinx (VRL-13570) - Fridan Blairsol VH18-017-0426
23. Tiferet (VRL-06326) - Vinds Aviana VH16-028-0007
24. Tiferet (VRL-06326) - Sotijalo VH19-018-0585
25. JP (VRL-01948) - Llanllwni Brin
26. Liia (VRL-11284) - Ponygårds Okeanos VH19-024-0063
27. Norpatar (VRL-09562) - Everdi
28. Norpatar (VRL-09562) - Hurman Huumaa
29. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
30. Satu (VRL-12808) - Hengenvaaran Hilla VH17-018-0235
31. Norpatar (VRL-09562) - Pöllökummun Kalmakiito
32. Viixi (VRL-13923) - Raivoriimut VH19-018-0654
33. Norpatar (VRL-09562) - Tinky-Winky
34. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza
35. Tiferet (VRL-06326) - Taikatie VH19-018-0637
36. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sydänsuruja VH19-018-0827
37. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Cheeky Chester VH17-026-0161
38. jabberjinx (VRL-13570) - Fluffernutter Blossom VH18-017-0521
39. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halina VH19-018-0746
40. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savuseepra VH19-018-0743
Luokka 2: Helppo B (0/40)
1. Liia (VRL-11284) - Rhediad Doughnut
2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ruutikreivi VH19-018-0744
3. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
4. Norpatar (VRL-09562) - Tallahassee Hills
5. Liia (VRL-11284) - Moana's Tristessa VH13-022-0121
6. Viixi (VRL-13923) - Syysheila VH19-018-0686
7. Tiferet (VRL-06326) - Karuna VH19-018-0461
8. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza
9. Satu (VRL-12808) - Kärmeniemen Jenkkikeisari VH19-018-0825
10. Tiferet (VRL-06326) - Aamunkoi SUS VH19-018-0631
11. Liia (VRL-11284) - Ponygårds Okeanos VH19-024-0063
12. Satu (VRL-12808) - Harmittoman Mytty-Miina VH16-018-1404
13. Tiferet (VRL-06326) - Arkkienkeli VH19-018-0630
14. Norpatar (VRL-09562) - Ponipalleron Muu Muka
15. Viixi (VRL-13923) - Raivoriimut VH19-018-0654
16. Reprobate (VRL-01333) - Tarun Priori VH18-018-1583
17. Norpatar (VRL-09562) - Tinky-Winky
18. JP (VRL-01948) - Llanllwni Brin
19. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Mindblaster VH18-031-0396
20. JP (VRL-01948) - Cambriach Siobhan
21. Satu (VRL-12808) - Sadan Wilmiina
22. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
23. Reprobate (VRL-01333) - Kaunon Otso VH17-018-1854
24. jabberjinx (VRL-13570) - Fridan Blairsol VH18-017-0426
25. jabberjinx (VRL-13570) - Fluffernutter Blossom VH18-017-0521
26. Norpatar (VRL-09562) - Kaarnan Ajannäyttäjä
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sydänsuruja VH19-018-0827
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halina VH19-018-0746
30. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
31. jabberjinx (VRL-13570) - Lily's Dreamcatcher VH18-017-0439
32. Liia (VRL-11284) - Brunnby Applebees
33. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
34. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896
35. Tiferet (VRL-06326) - Taikatie VH19-018-0637
36. Viixi (VRL-13923) - Kapakkaruusu VH19-018-0651
37. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savuseepra VH19-018-0743
38. Milma (VRL-14149) - Jäkittävä Jääkarhu VH19-018-0798
39. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
40. JP (VRL-01948) - Hopewood Fable